Letenky do Afriky

Egypt s Air Cairo od 135 EUR

Hurghada
Hurghada na pobreží Červeného mora (foto: Ibrahim El-Mezayen/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na cestu k Červenému moru sa majú možnosť vypraviť flexibilnejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Air Cairo (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 135 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 17. mája a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) o 7 dní neskôr, ...

Viac →
0

Juhoafrická republika s Condor Airlines od 410 EUR

Kapské Mesto
Prímorská lokalita Camps Bay v blízkosti Cape Town (foto: Casey Allen/Pexels/CC0)

Za bohatou prírodou JAR sa máte príležitosť vypraviť (na začiatku sezóny) vďaka nemeckej aerolínii Condor v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhoafrického veľkomesta Cape Town sú v predaji za 410 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom ...

Viac →
0

Maroko s Ryanair od 73 EUR

Aït Benhaddou
Aït Benhaddou v provincii Ouarzazate (foto: Donar Reiskoffer/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na výlet do severoafrického Maroka (od zimného letového poriadku) máte príležitosť využiť priame spojenie na budúcej pravidelnej linke leteckej spoločnosti Ryanair z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do marockého veľkomesta Marrákeš sa predávajú za 73 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty od 30. októbra 2018 do 30. marca 2019 a predaj ...

Viac →
0

Keňa s TUI od 234 EUR

Watamu
Indický oceán v podobe Watamu v blízkosti Malindi (foto: Make it Kenya/Stuart Price /Flickr/CC0)

Východoafrickú Keňu s excelentnými národnými parkmi a znamenitým pobrežím Indického oceánu máte šancu navštíviť pri využití last minute ponuky charterových leteniek s TUI/Enter Air z Poľska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kene sú k dispozícii za 999 PLN (alebo v prepočte cca 234 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 14. mája a návratom z Mombasy (MBA) o ...

Viac →
0

Tuniský ostrov Djerba s Tunisair od 90 EUR

Djerba
Prímorské scenérie subtropického ostrova Djerba (foto: Gtaf/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na stredomorské súostrovie Djerba sa máte príležitosť vypraviť v úvode hlavnej sezóny pri využití (aktualizovanej) ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti Tunisair (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Djerbu sú k dispozícii za 90 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 12. mája (sobota) a návratom z tuniského ostrova Djerba (DJE) o 7 dní neskôr, t.j. dňa ...

Viac →
0
Page 1 of 132 12345...»