Akcie aerolínií

Vancouver Island s KLM od 372 EUR

Comox Glacier
Strathcona Provincial Park v oblasti ľadovca Comox Glacier (foto: Paul Hamilton/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S ponukou holandských KLM z aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) máte šancu zavítať (nielen) na Vancouver Island v západokanadskej provincii British Columbia (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na pacifický Vancouver Island (do kanadského mesta Comox) sa dajú kúpiť za 372 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety ...

Viac →
0

Montana s Delta Air Lines od 337 EUR

Montana
Glenns Lake (1482 m) v národnom parku Glacier National Park (foto: Jeff Pang/Flickr/CC BY 2.0)

Tarif Delta Air Lines (Sky Team) v spolupráci s Air France-KLM (a ďalšími partnermi) máte príležitosť využiť i na západ amerického štátu Montana ku Glacier National Park (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na „Glacier Park Intl Airport“ v Kalispell sa predávajú za 337 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. V sume 337 EUR ...

Viac →
0

Oregon s Delta Air Lines od 335 EUR

Mount Hood
Mount Hood (3429 m) a Mirror Lake (foto: Oregon’s Mt. Hood Territory/Wikimedia Commons/CC0)

Ak rozmýšľate o turistike v Rocky Mountains, mohla by sa Vám hodiť ponuka Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Portlandu v štáte Oregon na severozápade USA kúpite za 335 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú ...

Viac →
0

Calgary a Edmonton s KLM od 331 EUR

Banff National Park
Fotogenické Moraine Lake (1884 m) v národnom parku Banff National Park (foto: 12019/Pixabay/CC0)

Cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte príležitosť zrealizovať s tarifom spoločnosti KLM (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského Calgary sa dajú kúpiť za 331 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za podobnú sumu doletíte do Edmontonu (hlavného mesta Alberty).

Podmienky predaja:
Tarifné ...

Viac →
0

Vancouver s KLM od 326 EUR

Yoho National Park
Lake O’Hara (2020 m), Yoho National Park (foto: Cindyg99/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Pokiaľ túžite po návšteve (juho)západnej Kanady, mohla by Vám padnúť vhod ponuka koncernu Air France-KLM v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) sú v predaji za 326 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky ...

Viac →
0
Page 1 of 1 080 12345...»